Aktualności

21-10-2020

Jysk dołącza do grona najemców Centrum Łopuszańska 22

 

Duńska sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz Jysk otworzy swój kolejny salon w Warszawie – w Centrum Łopuszańska 22. Sklep zajmie powierzchnię ok 1,3 tys. mkw.

To kolejna duża znana marka, która wchodzi do Centrum Łopuszańska 22. Na początku października br. otwarto tam pierwszy w Warszawie sklep marki Action. To część planu rekomercjalizacji polegająca na uzupełnieniu tenant mix również o popularne marki dyskontowe. Firma Mallson Polska pracuje nad kolejnymi zmianami i wprowadzeniem innych znanych marek do obiektu.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Action, Rossmann, KiK, Pepco, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Grycan, Femestage Eva Minge, Ziaja, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1.300 wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw, znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin. Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments.

 

Źródło: www.retailnet.pl


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00