Aktualności

16-10-2020

Marki oczekiwane w Żorach dostępne w Galerii Wiślanka

 

New Yorker, Sizeer, Wojas i Tatuum to kolejne marki, które zdecydowały się dołączyć do portfolio Galerii Wiślanka. Dzięki pierwszemu, nowoczesnemu centrum handlowemu w mieście, mieszkańcy Żor zyskają wygodny dostęp do oferty długo oczekiwanych i lubianych przez nich brandów. Salony nowych najemców zajmą łącznie blisko 1500 mkw. powierzchni.

Największa w Żorach, bowiem licząca 80 sklepów i punktów usługowych Galeria Wiślanka, od chwili rozpoczęcia procesu komercjalizacji przez firmę Mallson Polska, oceniania była przez najemców jako jeden z projektów handlowych w kraju z największym potencjałem.

- Otwarcie Galerii Wiślanka będzie bez wątpienia jednym z największych tegorocznych wydarzeń na rodzimym rynku centrów handlowych. Cieszy nas to, że od początku rozpoczęcia procesu komercjalizacji, najemcy oceniali Galerię Wiślanka jako stabilnego i dobrze rokującego na przyszłość partnera biznesowego. Dzięki temu udało się zrealizować główne nasze zamierzenie, jakim było otwarcie w Żorach pierwszego wielosalowego kina Helios oraz salonów marek dotychczas niedostępnych w mieście, czego najlepszym przykładem będą sklepy New Yorker, Sizeer, Wojas oraz Tatuum – mówi Teresa Jonas, prezes zarządu Wiślanka S.A.

Salon marki New Yorker zajmie w Galerii Wiślanka lokal o powierzchni blisko 1000 mkw., w którym klienci znajdą zarówno odzież, jak i dodatki. New Yorker od lat należy do przodujących przedsiębiorstw w sektorze mody młodzieżowej w Europie. Asortyment brandu tworzą rozpoznawalne marki własne. Niezwykle popularne linie Fishbone i Fishbone Sister skierowane są w szczególności do ludzi młodych, pragnących podkreślić swoją osobowość poprzez styl streetwear. Kolekcje Amisu i Smog przeznaczone są dla kobiet świadomych najnowszych trendów, lubiących wyróżniać się poprzez stylowe ubrania. Marka Censored oferuje bieliznę nocną, biustonosze i gorsety. Z kolei asortyment linii Swimmwear tworzą stroje kąpielowe uzupełnione bogatym wachlarzem letnich dodatków.

Salon New Yorker stanowić będzie doskonałe dopełnienie zestawu najemców oferujących modę zgodną z obowiązującymi tendencjami na całym świecie, do których należą m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Orsay, Diverse, Greenpoint, Vistula, Wólczanka czy Bytom.

Mieszkańcy Żor długo czekali także na otwarcie pierwszego w mieście salonu sieci Sizeer. Sklep zajmie w Galerii powierzchnię 150 mkw. Sizeer to multibrandowa sieć z topowymi sneakersami, streatwearem i akcesoriami od najlepszych światowych marek, tj.: Nike, adidas, Puma, New Balance, Reebok, Timberland, Asics, Vans czy New Era. Doświadczeni trend-selekcjonerzy dbają o to, aby oferta sklepów stacjonarnych zawsze była zgodna z najnowszymi trendami i aktualnym wzornictwem, które przyciągają klientów szukających asortymentu podkreślającego indywidualność.

Z kolei Wojas jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia. W ofercie marki znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Asortyment uzupełnia galanteria skórzana - torebki, teczki oraz paski. Sklep marki w Galerii Wiślanka zostanie otwarty na powierzchni 125 mkw.

Podobną powierzchnię w centrum handlowym zajmie salon Tatuum. Marka od prawie 20 lat ubiera kobiety i mężczyzn łącząc ponadczasową klasykę ze współczesnym modowym must-have. Efekt ten pomaga osiągnąć zestaw oryginalnych kolorów, nadruków, materiałów, faktur i sprawdzonych krojów. Kolekcje Tatuum cechuje elegancja przełamana sportowym luzem, prostota formy dopełniona swobodnymi dodatkami i nowoczesne kroje w starannie dobranej jakości.

 

Źródło: www.galeriawislanka.com


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00