Aktualności

02-10-2020

Mallson wprowadza sieć Action do Centrum Łopuszańska 22

 

Holenderski wielobranżowy dyskont Action otwiera swój pierwszy salon w Warszawie – w Centrum Łopuszańska 22. Oficjalne otwarcie sklepu odbyło się 1 października br. Przy rekomercjalizacji obiektu współpracuje firma Mallson Polska.

Action to kolejna marka dyskontowa w ofercie Centrum Łopuszańska 22. W ostatnim czasie, z ogromnym sukcesem, zadebiutował znany i lubiany przez Polaków samoobsługowy sklep dyskontowy Pepco. W ofercie galerii znajdują się także inne popularne marki z segmentu „value for money” – takie jak KiK czy Biedronka. Dużą popularnością cieszy się również najmłodsza z marek odzieżowego giganta LPP – Sinsay, która funkcjonuje w najnowocześniejszym formacie sklepu, w ramach którego duży udział w asortymencie ma dziecięca marka Fox & Bunny.

Centrum Łopuszańska 22 ma powierzchnię 20 tys. mkw. GLA

Centrum Łopuszańska 22 to galeria handlowa z wieloma zaletami charakterystycznymi dla parków handlowych. Otwarty w 2015 roku obiekt ma powierzchnię 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie i liczy sobie 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowych najemców stanowią m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Rossmann, KiK, Pepco, Wólczanka, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Grycan, Femestage Eva Minge, Ziaja, Henri Lloyd, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1300 wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw, znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments. Przy rekomercjalizacji obiektu współpracuje firma Mallson Polska.

 

Źródło: Retailnet.pl


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00