Aktualności

15-06-2020

Więcej mody w Galerii Wiślanka

 

Ponad 200 mkw. zajmą salony Bytom oraz Vistula z Wólczanką w nowo powstającej, pierwszej galerii handlowej w Żorach. To kolejne marki modowe, które mimo wciąż niestabilnej sytuacji rynkowej zapowiedziały otwarcie swoich lokali w Wiślance. Budowa jest mocno zaawansowana a otwarcie zaplanowane jest na IV kwartał br.

Chcemy, aby Galeria Wiślanka była miejscem, w którym każdy mieszkaniec Żor będzie czuł się, jak u siebie. Z jednej strony będzie mógł zrobić zakupy, a z drugiej pożytecznie spędzić czas z całą rodziną korzystając z oferty gastronomicznej, kulturalnej czy rozrywkowej - w tym z pierwszego w Żorach multipleksu – mówi Ewa Ściubidło z firmy Mallson Polska, odpowiedzialnej za wynajem powierzchni w Wiślance.

Czym wyróżniają się marki, które zapowiedziały otwarcie sklepów w Galerii Wiślanka?

Vistula to marka specjalizująca się w wysokiej klasy garniturach, marynarkach, spodniach, płaszczach i kurtkach oraz licznych dodatkach podczas gdy Wólczanka zaoferuje nowoczesne projekty koszul, dzianin i dodatków dla kobiet i mężczyzn. Ofertę Wólczanki uzupełniają bawełniane, wełniane i kaszmirowe swetry oraz jedwabne krawaty, muchy, spinki do mankietów i poszetki.

Bytom to polska marka z tradycjami męskiego krawiectwa sięgającymi 1945 roku. W swoich działaniach nawiązuje do szeroko pojętej kultury i sztuki chętnie współpracując z polskimi twórcami.

Galeria Wiślanka inspirowana jest potrzebami mieszkańców, historią i kulturą miasta, a także całego regionu. Pomimo pandemii nie słabnie zainteresowanie galerią najemców zarówno sieciowych jak i lokalnych, a kolejne umowy są w trakcie finalizacji - dodaje Ewa Ściubidło.

Bogata oferta Galerii Wiślanka

Obok wymienionych sklepów Bytom, Vistula i Wólczanka oraz kina Helios w Galerii Wiślanka atrakcyjny mix najemców tworzą marki z gupy LPP: Reserved, Mohito, Cropp i House, a także między innymi: Diverse, Esotiq, Orsay, 4F, Quiosque, Greenpoint, Triumph, czy CCC. W Galerii znajdzie się też silna reprezentacja marek z innych sektorów, m.in.: Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, home&you, Vision Express oraz Pepco. Zakupy spożywcze klienci będą mogli zrobić w najnowszym koncepcie handlowym sieci Lidl. Ze względu na bezpieczeństwo klientów i najemców obiekt zostanie przystosowany do funkcjonowania w nowym reżimie sanitarnym.

Galeria Wiślanka położona jest w dobrze skomunikowanej lokalizacji: tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Obok Galerii powstanie parking na 600 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego obiektu mieści się przystanek komunikacji miejskiej. Za budowę pierwszej w Żorach nowoczesnej galerii handlowej opowiada firma Strabag. Komercjalizację prowadzi firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00