Aktualności

28-05-2020

Rossmann nowym najemcą Parku Handlowego MultiBox w Tczewie!

 

Do grona najemców Parku Handlowego MultiBox w Tczewie dołącza drogeria Rossmann. Salon zajmie ok. 400 m.kw. Najemca rozpoczął już prace w lokalu prace i planuje jego otwarcie w lipcu 2020 r.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep Rossmann powstał w 1993 r. w Łodzi. Licznymi promocjami przyciąga do swoich salonów tysiące stałych klientów. W swojej ofercie proponuje blisko 800 polskich i zagranicznych marek oraz firmuje również 35 marek własnych.

Park Handlowy MultiBox w Tczewie działa od maja 2016 r. Położony przy głównej arterii komunikacyjnej miasta - Alei Solidarności - dzieli wspólny parking na ponad 400 aut z hipermarketem Kaufland. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się również supermarket Piotr i Paweł oraz Bricomarche.

Powierzchnia najmu projektu to ponad 4 tys. m2. Wśród najemców MultiBox Tczew znajdują się sklepy sieciowe marek takich jak: Media Markt, Jysk, KiK, Pepco oraz Martes Sport.

Obiekty MultiBox tworzą jedną z największych w Polsce sieci parków handlowych. Za ich sukcesem stoi dopasowana do rynku dobra komercjalizacja oraz wyjątkowe lokalizacje - usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland lub Lidl. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych MultiBox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci MultiBox działa 11 obiektów w: Głogowie, Płońsku, Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz Szamotuł najbliższe otwarcia planowane są na warszawskim Wilanowie oraz w Trzciance.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00