Aktualności

15-01-2020

Media Expert w C.H. Sekunda w Jędrzejowie!

 

W największym w regionie obiekcie handlowym – C.H. Sekunda - Media Expert otworzy swój jedyny w mieście sklep. Znana sieć elektromarketów zajmie w Centrum Handlowym Sekunda powierzchnię ok. 600 m.kw. Za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt o powierzchni 13 tys. mkw. GLA połączy ze sobą galerię i park handlowy zapewniając mieszkańcom Jędrzejowa i okolic nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową. W strefie jej zasięgu znajdzie się ponad 100 tys. potencjalnych klientów. Centrum Handlowe zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Operatorem spożywczym Sekundy będzie jedyny w regionie otwarty według najnowszych standardów sklep sieci LIDL.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworzec PKS.  Ponadto dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Otwarcie centrum zaplanowano na I połowę 2021 roku.

Media Expert jest największą siecią elektromarketów która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2002 roku. Oferuje szeroką ofertę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach segmentu rtv i agd, a także smartfony, laptopy, tablety, sprzęt fotograficzny jak również rowery, quady, skutery, elektronarzędzia czy sprzęt do pielęgnacji ogrodów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00