Aktualności

02-12-2019

Pepco nowym najemcą Parku Handlowego Rynek w Zawierciu!

 

Nowoczesny Park Handlowy RYNEK w Zawierciu pozyskał nowego najemcę – markę Pepco. Popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe - zajmie powierzchnię ponad 600 mkw.

Za komercjalizację Parku Handlowego Rynek odpowiada firma Mallson Polska.

Rozpoczęły się już prace budowlane na terenie budowy i przygotowanie pod fundamenty. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2020 roku.

Nowoczesny park handlowy Rynek w Zawierciu powstaje blisko centrum miasta przy drodze krajowej nr 796 na trasie Katowice-Dąbrowa Górnicza. Inwestycja położona jest w najbardziej handlowym miejscu w mieście i wraz z niedawno otwartym marketem Lidl oraz sąsiednimi obiektami handlowymi takimi jak m.in. Biedronka, Netto, Bricomarche, Komfort i Jysk czy popularnym targowiskiem miejskim, stworzy największe skupisko przestrzeni zakupowej w regionie. W obiekcie znajdą się sklepy znanych marek sieciowych branży modowej, sportowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz i innych. Wygodne parkingi przed budynkiem zintegrowane z sąsiadującą ofertą handlową pozwolą mieszkańcom na komfortowe zakupy.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00