Aktualności

02-10-2019

Pracowite targi SCF dla Mallson Polska.

 

Mallson Polska - firma doradcza i komercjalizująca od ponad 11 lat nieruchomości komercyjne, z powodzeniem zamknęła kolejną edycję targów SCF. Odwiedzający byli pod wrażeniem ilości i jakości projektów prezentowanych na targach SCF 2019 oraz również samego stoiska.

Na tegorocznych targach najemcy mieli okazję zapoznać się z premierą nowych projektów komercjalizowanymi przez Mallson – m.in. Multibox Browar w Ostrowie Wielkopolskim, Parku Handlowego w Kępnie, Era Park w Warszawie czy też Centrum Stabłowicka we Wrocławiu.

– Targi SCF to doskonała okazja do tworzenia nowych oraz podtrzymywania już zawiązanych relacji z najemcami oraz inwestorami. Odpowiednia atmosfera, wygodne, przestronne stoisko, dało nam komfort prowadzenia rozmów projektowych a obsługa hostess oraz bogato wyposażony bar dodatkowo pomogły w prowadzeniu owocnych spotkań. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszył się projekt jedynej w mieście, doskonale skomunikowanej galerii Wiślanka w Żorach a także - po zmianach inwestorskich - projekt galerii Color Park Nowy Targ, największego obiektu handlowo-rozrywkowego Podhala, którego budowa wznowiona została w połowie września. Najemcy pytali również o m.in. o ostatnie dostępne lokale w projektach jednej z największej sieci parków handlowych Multibox, Galerii Wałbrzych Centrum czy P. H. Trio w Oświęcimiu - mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Zarządu Mallson Polska.

Niewątpliwą atrakcją stoiska dla najemców była emocjonująca rywalizacja przy kole fortuny oraz o 2 nagrody główne ufundowane wspólnie z Media Expert – nowoczesne hulajnogi elektryczne. Nagroda główna, w pierwszym dniu targów przypadła Panu Marcinowi Ostrowskiemu z firmy KiK a w drugim dniu targów - Panu Pawłowi Oskędrze z firmy SMYK.

Na targach Mallson prezentował ok. 50 obiektów w komercjalizacji i rekomercjalizacji, a także wiele nowych - będących na etapie projektowania, których inauguracja nastąpi w najbliższych miesiącach.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00