Aktualności

04-09-2019

Nowy Targ – McDonald’s otworzy w strefie food court Color Parku jedną z największych na Podhalu restauracji!

 

Nowa restauracja McDonald’s wraz ze strefą kawiarnianą McCafé powstanie na terenie największego na Podhalu, regionalnego centrum handlowo-rozrywkowego Color Park w Nowym Targu. Lokal zajmie powierzchnię ok. 270 m2. Będzie częścią 10-lokalowego food courtu położonego w samym sercu galerii i połączonego ze strefą rozrywkową i kinową.

Finansowanie projektu zapewnia specjalizująca się w inwestycjach komercyjnych oraz mieszkaniowych grupa kapitałowa Harvent - założona m.in. przez Artura Kawę (twórcę Emperii oraz sieci spożywczej Stokrotka).

Ponad 30 proc. prac budowlanych Galerii zostało już wykonanych w I etapie budowy. W połowie września rozpoczynają się prace związane z realizacją pozostałej części inwestycji. Otwarcie planowane jest na II połowę 2020 r.

Obiekt powstaje bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”. Doskonała lokalizacja wraz z szeroką ofertą Centrum zagwarantuje bardzo dużą frekwencję klientów zarówno z Nowego Targu, Słowacji jak i z oddalonego o zaledwie 14 km Zakopanego, ugruntowując pozycję Nowego Targu jako stolicy handlowej Podhala.

Nadzór Inwestorski pełni firma Mayland Real Estate, natomiast za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

W obiekcie o powierzchni ok. 28.000 m2 GLA, pojawi się ponad 80 sklepów polskich i zagranicznych marek. Komercjalizacja obiektu już na tym etapie realizacji osiągnęła poziom ponad 90 proc. powierzchni najmu. 

Wśród głównych najemców obiektu znajdą się najważniejsze marki modowe – Reserved, H&M, Deichmann, Sinsay, Mohito, Cropp, House, Diverse i wiele innych. Ponadto, swoje duże salony w najnowszych konceptach otworzą m.in. takie sieci jak: Martes Sport, Media Expert, Pepco, Rossmann, Smyk czy Empik. Jedyny w regionie multipleks kinowy otworzy Multikino (po przejęciu sieci Cinema3D przez spółkę Grupy Vue International). Urozmaiceniem części rozrywkowej będzie także wyjątkowy, interaktywny plac zabaw dla dzieci i młodzieży o powierzchni ponad 1 tys. mkw. Do dużego potencjału regionu dostosowana została również bogata oferta gastronomiczna – w Color Parku znajdzie się 10 punktów kawiarnianych i restauracyjnych. Dodatkowo ofertę Galerii uzupełni kilkanaście punktów usługowych oraz stoisk przewidzianych dla lokalnych kupców. Aktualnie finalizowane są umowy na ostatnie wolne lokale.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00