Aktualności

17-04-2019

Neonet w Parku Handlowym Multibox w Płońsku!

 

Jesienią br. Neonet - ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM otworzy swój sklep w Parku Handlowym Multibox w Płońsku. Podczas wiosennej edycji targów nieruchomości Shopping Center Forum odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu. Salon zajmie powierzchnię blisko 450 mkw.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce oferuje najwyższej klasy markowe produkty z sektora elektroniki, telewizorów, komputerów i akcesoriów gospodarstwa domowego, dedykowany zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.

Multibox w Płońsku zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Budynek Parku o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw. jest w trakcie zaawansowanej realizacji i już jesienią tego roku zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową – między innymi marki Sinsay, Pepco, Rossmann czy Martes Sport. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Multiboxów odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie, Rawiczu oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz obiektu w Płońsku w budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Głogowie a w przygotowaniu są projekty w Szamotułach, Trzciance oraz Ełku.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00