Aktualności

01-04-2019

Niebawem ruszą obiekty Multibox w Głogowie i Płońsku

 

Obiekty Multibox tworzą jedną z największych w Polsce sieci parków handlowych. Za sukcesem Multiboxów stoi dopasowana do rynku dobra komercjalizacja oraz wyjątkowe lokalizacje - usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland lub Lidl.

Jesienią br. klienci będą mogli zrobić zakupy w jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiekcie handlowym Multibox w Głogowie. Projekt powstaje przy działającym od maja 2018 r. markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9.000 m.kw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Multibox w Płońsku, którego otwarcie zaplanowano na IV kw. br., zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych.  W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Kompleks o powierzchni najmu ponad 5.000 m.kw. zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest ZBR Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Aktualnie to już 9 działających obiektów m.in. w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwóch w Ostrowie Wlkp. W budowie znajdują się parki handlowe w Warszawie Wilanowie, Głogowie i Płońsku oraz trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy w Szamotułach, Trzciance i Ełku. W ciągu najbliższych 3 lat sieć Multibox liczyć będzie w sumie ok. 20 obiektów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00