Aktualności

27-02-2019

Pepco otworzy salon w Parku Handlowym Multibox w Płońsku!

 

Jedyny w Płońsku salon Pepco od jesieni 2019r. działać będzie w Parku Handlowym Multibox. Ten popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe - zajmie powierzchnię ok. 640 mkw.

Multibox w Płońsku zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych.  W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Kompleks o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw. zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową dopasowaną do potrzeb mieszkańców. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych. Budowa obiektu jest już zaawansowana i otwarcie nastąpi w IV kwartale tego roku.

Za koncepcję komercyjną oraz komercjalizację Multiboxów odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz obiektu w Płońsku w budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Głogowie.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00