Aktualności

20-02-2019

SMYK najemcą Parku Handlowego MULTIBOX w Głogowie

 

Jedna z największych sieci parków handlowych w Polsce - Multibox – w najbliższym czasie szykuje otwarcie kolejnego obiektu – tym razem w Głogowie. Aktualnie obiekt jest w budowie a otwarcie zaplanowane jest na jesień 2019 r. Firma Mallson odpowiedzialna za koncepcję komercyjną oraz komercjalizację pozyskała kolejnego sieciowego najemcę do obiektu - markę SMYK - wiodącą polską sieć z branży odzieżowej i artykułów dziecięcych.  Salon zajmie powierzchnię ok. 470 m2.

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiektem handlowym. Projekt powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i ulicy Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz  Płońsku. W ciągu najbliższych 3 lat sieć Multibox liczyć będzie w sumie ok. 20 obiektów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00