Aktualności

07-12-2018

Galeria Metro Kwidzyn z pozwoleniem na budowę

 

Już w przyszłym miesiącu planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową Galerii Metro Kwidzyn. Inwestor uzyskał właśnie ostateczne pozwolenie na budowę. Aktualnie końca dobiega przetarg, w którym wyłoniony zostanie generalny wykonawca inwestycji. Galeria Metro będzie pierwszym tak dużym obiektem handlowo-rozrywkowym w Kwidzynie.

Równocześnie z postępującymi zgodnie z harmonogramem działaniami prowadzącymi do rozpoczęcia budowy, spółka realizuje proces komercjalizacji obiektu. Za wynajem powierzchni handlowej obiektu odpowiada Mallson Polska oraz zespół komercjalizacji Metropolitan Investment.

Projekt Galerii Metro Kwidzyn zakłada realizację obiektu o powierzchni najmu blisko 13 tys. mkw., w której mieścić się będzie około 35 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a także market spożywczy i jedyne w regionie wielosalowe kino. W ramach inwestycji zaplanowano także ok.  330 miejsc parkingowych. Galeria Metro Kwidzyn będzie stanowić największe centrum handlowo-rozrywkowe w mieście.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to II kwartał 2020 r.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00