Aktualności

06-09-2018

W Żorach powstaje jedyna galeria handlowo-rozrywkowa

 

63-tysięczne śląskie miasto Żory zyska pierwszą, nowoczesną oraz długo wyczekiwaną przez mieszkańców i okolic przestrzeń handlu i rozrywki. Galeria Wiślanka zostanie otwarta w drugiej połowie 2019 roku.

Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się prawie 80 sklepów najpopularniejszych marek, punktów usługowych i gastronomicznych, w tym Helios – jedyne w mieście wielosalowe kino oraz dyskont spożywczy Lidl. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie 600 miejsc parkingowych.

Galeria Wiślanka powstaje w doskonałej lokalizacji – przy głównym skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 935 (będącej częścią obwodnicy miasta dochodzącej do autostrady A1) i drogi krajowej nr 81, prowadzącej z Katowic w Beskidy, potocznie zwaną „Wiślanką”. Atrakcyjność handlową Centrum uzupełnią bezpośrednie sąsiedztwo hipermarketu Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon.

— Galeria Wiślanka będzie pierwszą galerią w mieście długo wyczekiwaną przez mieszkańców Żor i okolic zaprojektowaną z myślą o wygodnych zakupach oraz rekreacji i wypoczynku dla całych rodzin – mówi Teresa Jonas, właściciel Galerii Wiślanka.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00