Aktualności

19-12-2017

Mallson Polska podsumowuje 10 lat działalności i intensywnego rozwoju firmy!

 

Mija już 10 lat od powstania Mallson Polska – firmy wysoko pozycjonowanej na rynku nieruchomości komercyjnych, docenianej przez inwestorów i najemców. Od dekady jako firma konsultingowa oferuje profesjonalne usługi doradcze na poszczególnych etapach powstawania centrów, galerii i parków handlowych.

Swoje 10–lecie działalności Mallson obchodził w szerokim gronie zaprzyjaźnionych firm, gdzie uhonorował medalami wyróżniających się partnerów, z którymi od wielu lat owocnie współpracuje.

Tak, ciężko nam było dokonać wyboru, gdyż lista byłaby bardzo długa, wielu naszych partnerów biznesowych kroczy z nami od początku powstania firmy - mówi Wiceprezes Maciej Celmer. Dlatego oparliśmy się na policzalnych kryteriach i na pozycji pierwszej z największą ilością umów zawartych w projektach obsługiwanych przez nas - wyróżniliśmy firmę Pepco. Medal odebrała Pani Bożena Pekowska, z którą mieliśmy przyjemność negocjować i otwierać kilkadziesiąt sklepów tej marki.

Wyróżnienie dla kolejnego najemcy z największą ilością umów zawartych w projektach Mallson przypadło firmie Martes Sport a medal odebrał Tomasz Barchański odpowiedzialny od początku powstania firmy za jej rozwój. Ciekawym zbiegiem okoliczności był fakt, że Ewa Ściubidło – wiceprezes Mallson wręczająca ten medal z ramienia naszej firmy - sama otrzymała od tego najemcy podobne wyróżnienie rok wcześniej - za przyczynienie się do rozwoju spółki poprzez zapewnienie największej ilości lokali dla Martes Sport.

Wyróżniliśmy również dwóch naszych deweloperów, których od wielu lat obsługujemy w zakresie doradztwa i komercjalizacji ich obiektów - mówi Maciej Mazur.

Wyróżnienie otrzymała firma Budrem – duża firma budowlana która nie tylko jest generalnym wykonawcą wielu komercjalizowanych przez nas obiektów ale również właścicielem sieci parków handlowych pod nazwą Multibox. To z Budremem właśnie zrealizowaliśmy już kilkanaście inwestycji - a w najbliższym czasie powinniśmy przekroczyć ilość 20 wspólnych projektów.

Medal otrzymał także Jarosław Fijałkowski stojący na czele spółek Real2b realizujących centra hybrydowe oraz parki handlowe Quick Park. To w jego projektach pośredniczyliśmy w zawarciu największej ilości umów a komercjalizacja kolejnych obiektów jest w toku.

Imprezę poprowadził Norbi a uroczystość uświetnił koncert Natalii Szroeder. Nie zabrakowało również innych atrakcji i niespodzianek.

Cieszymy się, że tak wielu najemców, inwestorów, architektów, prawników oraz innych osób i firm zaprzyjaźnionych mogło w miłej świątecznej atmosferze obchodzić nasz jubileusz.

3-MINUTOWY FILM:

FILM: 10-LECIE MALLSON/CHRISTMAS PARTY


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00