Aktualności

03-10-2017

Dobrze przyjęty przez najemców na SCF 2017 projekt Vita Park w Mińsku Mazowieckim

 

Mińsk Mazowiecki zyska nowy obszar handlu. Przy wjeździe do Mińska Mazowieckiego w pobliżu istniejącego kompleksu handlowego Stojadła (Carrefour, Castorama, McDonald’s) powstaje park handlowy Vita Park. Doskonale skomunikowany, bezpośrednio przy trasie 92 (Warszawa-Siedlce) i w pobliżu skrzyżowania z trasą 50 (Grójec-Ostrów Mazowiecki). Budowa jest już na etapie zaawansowanym a otwarcie zaplanowano na I kwartał 2018 roku.

Obiekt został zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

Projekt zakłada budowę parterowego zespołu budynków handlowo – usługowych z niezależnymi wejściami bezpośrednio z parkingu. Park handlowy powstaje na działce o powierzchni ok. 18 tys. mkw. Realizacja parku handlowego oparta jest na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, dzięki czemu będzie postrzegana przez lokalną społeczność jako obiekt klasy premium, przystosowany do szybkich i łatwych zakupów. Obiekt będzie liczyć 6,7 tys. mkw. powierzchni najmu i ok. 20 sklepów popularnych i lubianych sieci handlowych, a dla zmotoryzowanych przewidziano 245 wygodnych miejsc parkingowych.

Inwestorem obiektu jest firma Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. Sp. komandytowa istniejąca w branży deweloperskiej od 2006 r. Na swoim koncie ma realizacje wielofunkcyjnych obiektów mieszkaniowo-usługowych oraz handlowych.

Trwa komercjalizacja obiektu a za pozyskanie najemców odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00